7/24 Canlı Destek Tipobet365’de

Bu, Tipobet365’un üstün olduğu bir alan. Her gün, her gün açık olan bir müşteri hizmeti sunmaktadır. Canlı Sohbet özelliği ile onlarla iletişim kurabilir, bir telefon hattı kullanabilir veya bir e-posta gönderebilirsiniz. İhtiyacın olursa posta adresi bile var. Tecrübelerimize göre, bize yardım eden insanlar bilgili ve yardımcı oldular. Sorunlarımızı en az kargaşayla hızla bize yardımcı oldular.

Canlı sohbet ekranın altına tutturulur, böylece her zaman elinizin altındadır. Bir başka güzel özellik de size yardımcı olmak için eldeki yardımcıların isimlerini söylemeleri ve kişisel bir dokunuş sağlamalarıdır. Bunun yanı sıra, sitenin altında bulunan Tipobet365 SSS Yardım bölümü de bulunmaktadır. Müşteri hizmet masasına ihtiyaç duymadan önce çoğu kişiye yardım etmesi gereken oturum açma, kayıt ve teknik sorular gibi tüm temel soru ve cevapları sunar.

Sosyal Bir Site

Bunun yanı sıra, Tipobet365’de kendi harcama limitinizi belirleyebilir ve böylece harcama yapmadığınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda tüm işlemlerin geçmişini görmenizi sağlar, böylece paranızın nereye gittiğini bilirsiniz. Tamamen durmanız gerekirse, bir kendi kendine dışlama aracı var. Bu, GambleAware ve GamCare ile açıkça anlaşılan bir kumarhane olduğundan, yardıma ihtiyacınız olursa konuşacağınız biri var.